Üld- ja tellimistingimused

Üldine

thacave.ee e-poe omanik on TheCave OÜ

Tellimine

Valige e-poest toode, mida tellida soovite. Kui toodet on mitut erinevat värvi, tuleb kõigepealt valida toote värv.
Kõik teie poolt valitud tooted lisanduvad automaatselt ostukorvi.
Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida toodete kogust ning tooteid ostukorvist ka kustutada.
Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage ESITA TELLIMUS.
Tellimuses tuleb täita kõik * tähistatud lahtrid.

Hinnad ja tasumine

Kõik thecave.ee e-poes olevad hinnad on Eurodes ning sisaldavad käibemaksu.
Hetkel ei saa meie e-poes kahjuks tasuda otse pangalingi kaudu.
Peale tellimuse vormistamist, saadetakse Teie e-mailile arve, mille saate mistahes panga kaudu tasuda. Tellimuse eest tasumine toimub ettemaksuna. Tellimus jõustub peale arve tasumist.

Tarneaeg

TheCave tellib kauba tootjailt lähtuvalt konkreetse kliendi tellimusest, millest tulenevalt võivad toodete tarneajad varieeruda 1 – 4 nädalat sõltuvalt tarnija asukohast, laoseisust ja tootmistsüklist. Omame ka laoseisu Eestis enim müüdavatele toodetele, laotoodete tarneaeg on 1 – 3 tööpäeva, peale makse laekumist TheCave OÜ arveldusarvele. Kui tellitud artikli tarneaeg kujuneb mingil põhjusel oluliselt pikemaks, kui tingimustes märgitud, teavitame kindlasti teid sellest aegsasti. Soovi korral saab tellimuse tühistada ja me tagastame sinu tasutud raha.

Transport

Saadame kaubad Teile kas kulleriga või siis väiksemate pakkide puhul ka SmartPost’i või Omniva’ga, transpordi viisi valite ostu sooritamise ajal kassa lehel.

Samuti on võimalus kaubale ise järgi tulla

Garantii

Vastavalt Tarbijakaitseseadusele kehtib  e-poest ostetud kaupadele tootjagarantii 2 aastat. Toodete kasutamisel peab täpselt järgima paigaldus- ja kasutusjuhendit, sest toodete garantii kehtib vaid materjali- või valmistusvigade korral. Garantii ei kehti, kui toodet on valesti kasutatud või kui ta on kulunud!

Isikuandmete kaitse

Sinu isikuandmed, mille sisestad ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel. thacave.ee kasutab Tellija poolt avaldatud isikuandmeid tellimuse täitmiseks ning võib kasutada oma klientide kontaktandmeid ka reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks.
Kontaktandmeid (nimi, aadress, telefon) võib thacave.ee e-pood edastada vaid kaupa kättetoimetavale ettevõttele.

Kauba tagastamine

E-poest ostetud toodetele kehtib 14. päevane tagastusõigus. Ostjal on õigus tagastada kaup ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema müüjale vastavasisulise avalduse e-maili teel info@thecave.ee ning tagastama seejärel kauba kokkulepitud korras. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab ostja.
Tagastatav kaup peab olema terve, originaalpakendis ja kasutamata.
Raha tagastatud kauba eest kantakse ostja arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 5 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt

Müüja õigused

Osad pildid on illustratiivse tähendusega. Illustratiivse pildi puhul on vastav märge toote juures. Hinnad võivad muutuda ette teatamiseta.