Yamaha MT-09 17-18 Full system 3-1 S1 summuti

960.00  (KM-ga)

SC-Project poolt pakutav täielik väljalaskesüsteem

- +
Võrdle
Tootekood: Y22-C41T Kategooria: Sildid: ,

Uue Yamaha MT-09 SC-Projecti väljalaskesüsteemi on loonud teadus- ja arendustegevuse osakond, et pakkuda klientidele otsest MotoGP maailmameistrivõistlustel omandatud kogemust ning tänu katalüsaatorile, mis on toodetud ettevõttesiseselt. See väljalaskesüsteem järgib rangelt Euro4 standardeid.

SC-Project poolt pakutav täielik väljalaskesüsteem:

– Suurenenud pöördemoment ja võimsus kogu ulatuses;

– Mootoratta parem kasutusmugavus märkimisväärse kaalu vähenemise tõttu;

– Mootori töötemperatuuri vähendamine;

– Täiuslik heli;

– Euro4 – Tüv kinnitus.

SC-Project komplekt koosneb kolmest heitgaasikollektorist, 3 – 1 liitmikuga, katalüüsmuundurist ja Slip-On summutist; süsteem on valmistatud roostevabast terasest AISI 304 ja sobib ideaalselt Yamaha MT-09-le.2 aastat SC-Projekti ametlik garantii.

MAKSIMAALNE VÕIMSUSE SUURENEMINE:

Võimsus + 3,6 hj @8500 RPM

Pöördemoment + 2,9 NM @8500 RPM

 

Kaubamärk

SC-Project

Mudeli aasta (millele sobib)

2017, 2018

Kaubagrupid

KOOSNEB KOGU SÜSTEEMIST
KORPUSE MATERJAL TITANIUM
LÕPUOSA CARBON
DB-KILLER JAH
KOLLEKTORI MATEJAL ROOSTEVABA
HOMOLOGAATSIOON

SC-Project summutid

Mootorrataste väljalaskesüsteemide tootmise juhtiv tehas SC-Project on võidusõidumaailmas tugevalt kanda kinnitanud ning see tagab lõpptarbijale kompromissideta parimad jõudlusnäitajad. SC-Projecti pühendumust võidusõidumaailmas tõendab maailmatasemel konkureerimine kõige kõrgetasemelisematel võistlustel nagu MotoGP, SBK, Moto2 ja Moto3 ning maailma kõige olulisematel mootorrataste meistrivõistlustel.

Parim jõudlus, töökindlus ja kõige moodsam tehnoloogia on komponendid, mis võimaldavad teadus- ja arendustegevuse osakonna ning mitmete maailmameistrivõistluste meeskondade vahel kogemuste vahetammise. See tagab lõpptarbijale jõudluse, materjali kvaliteedi ja viimistlustaseme poolest tippvormis toote. Kogu maailmas võistluste raames omandatud kogemused ja oskusteave koos mitmete katsetustega tagavad tipptasemel tulemused nii võidusõidumaailmas kui ka tänavatel.

Ainult tipptasemel tehnoloogia ja võimekusega ettevõtted saavad olla meeskondade tarnijad MotoGP raames, kus nõutakse maailma kõige tugevamate ja konkurentsivõimelisemate võidusõitjate ja meeskondade jaoks parimaid tehnilisi oskusi ja pidevat arengut. Seda tehnoloogiat kasutatakse SC-Projecti väljalaskesüsteemides seejärel tavapäraseks kasutamiseks tänavatel. Pakutakse mitmesuguseid summutite mudeleid ja terviklikke väljalaskesüsteeme.

SC-Project on 2015. ja 2016. aasta hooajal võidusõitja Johann Zarcoga Moto2 maailmameistrivõistluste väljalaskesüsteemi tarnija.

2016. aastal on SC-Project superbaikide MMi raames Itaalia MV Agusta ametlik väljalaskesüsteemide tehniline tarnija koos rahvusmeeskonnaga „Racing Department“, mis võistleb suurepärase SBK MV Agusta F4 RC ja Briti võidusõitja Leon Camieriga. Samamoodi Supersporti soorituses F3 RC 675 puhul, millega võistleb andekas prantslane Jules Cluzel, kes võitles juba 2015. aasta maailmameistritiitli eesti F3 Supersportiga, ning noor itaallane Lorenzo Zanetti teisel järjestikkusel aastal MV Agustaga. SBK raames jätkatakse samuti koostööd Kawasaki Pedercini meeskonnaga ratta ZX 10R 2016 osas.

2016. aasta MotoGP raames on Honda HRC Estrella Galicia 0,0 Marc VDS meeskonna (võidusõitjate Jack Miller ja Tito Rabat) väljalaskesüsteemi tarnija ning Moto2 raames on maailmameister Johann Zarco ning viie muu võidusõitja (Lorenzo Baldassari, Luca Marini, Luis Salom, Jesko Raffin ja Efren Vazquez) tarnija.

Partnerlus oluliste võistlusmeeskondadega võimaldab SC-Projectil saada väga olulisi tehnilisi kogemusi ning testida parimaid tooteid ja materjale. Maailmameistrivõistluste raames omandatud ja välja töötatud tehnoloogia viiakse seejärel üle eraklientidele suunatud ja kataloogis müüdavatele tavatoodetele.

Kompromissideta tehnoloogia ja kvaliteet.